W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1565 z 1776 (5 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

'Kolorowe Nutki' - spotkanie z panią z Miejskiej Biblioteki Publicznej nr 1

22.04.2023

'Kolorowe Nutki' - spotkanie z panią z Miejskiej Biblioteki Publicznej nr 1
'Kolorowe Nutki' - spotkanie z panią z Miejskiej Biblioteki Publicznej nr 1 'Kolorowe Nutki' - spotkanie z panią z Miejskiej Biblioteki Publicznej nr 1 'Kolorowe Nutki' - spotkanie z panią z Miejskiej Biblioteki Publicznej nr 1 'Kolorowe Nutki' - spotkanie z panią z Miejskiej Biblioteki Publicznej nr 1 'Kolorowe Nutki' - spotkanie z panią z Miejskiej Biblioteki Publicznej nr 1

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.