W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1532 z 1779 (7 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Mali Odkrywcy poznają przygody małego krecika

13.03.2023

Dnia 13.03.2023 w grupie odbyło się kolejne spotkanie z pracownikiem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kraśniku. Dzieci wysłuchały ciekawej bajki o kreciku i poznały jego przygody. Wspólnie z panią bibliotekarką omawiały ilustracje i wskazywały bohaterów występujących w książeczce. Na zakończenie przedszkolaki obejrzały maskotkę krecika, wspólnie się z nią pobawiły do wesołej piosenki i zrobiły pamiątkowe zdjęcie.
Mali Odkrywcy poznają przygody małego krecika Mali Odkrywcy poznają przygody małego krecika Mali Odkrywcy poznają przygody małego krecika Mali Odkrywcy poznają przygody małego krecika Mali Odkrywcy poznają przygody małego krecika
Mali Odkrywcy poznają przygody małego krecika Mali Odkrywcy poznają przygody małego krecika

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.