W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1524 z 1597 (5 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Malowania sokiem z cytryny - Malinki

9.03.2022

W grupie Malinki odbyły się zajęcia z malowania sokiem z cytryny. Była to ciekawa i oryginalna forma twórczej zabawy dla dzieci. Sok z cytryny zawiera różne substancje organiczne, w skład których wchodzi m.in. węgiel. Podczas ogrzewania substancje rozkładają się, a wydzielający się węgiel powoduje czarnobrązowe zabarwienie papieru. W miejscu, gdzie działa sok z cytryny, odbywa się to szybciej.

Malowania sokiem z cytryny - Malinki Malowania sokiem z cytryny - Malinki Malowania sokiem z cytryny - Malinki Malowania sokiem z cytryny - Malinki Malowania sokiem z cytryny - Malinki

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.