W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1502 z 1768 (7 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Maluszki uczą się pilnie języka angielskiego

8.02.2022

Tak, tak! Już dzisiaj można tak powiedzieć. Po przejściu okresu adaptacyjnego i poznaniu panujących w grupie zasad możemy śmiało stwierdzić, że Mali Odkrywcy są gotowi na naukę drugiego języka. Opanowały swoją nieśmiałość w stosunku do innych osób i uważnie słuchają pani Kamilki. Dnia 08.02.2023r w ramach zajęć z języka angielskiego maluszki poznały kolory. W tym celu nauczyciel wykorzystał specjalne karty pracy, głośno i wyraźnie wymawiał nazwy poszczególnych kolorów po angielsku, a dzieci próbowały je powtarzać, wykazując się przy tym umiejętnością szybkiego zapamiętywania. Wiedza teoretyczna przeplatana była zabawami muzyczno - ruchowymi, które bardzo podobały się dzieciom i nie tylko. Na koniec zajęć, w celu utrwalenia świeżo zdobytej wiedzy, Maluszki miały za zadanie pokolorować kartoniki na wybrany kolor. Zajęcia prowadzone przez panią Kamilę mają na celu naukę języka angielskiego poprzez wszystkie zmysły, łączą w sobie elementy rytmiki, plastyki, tańca, ruchu i niespodzianki w postaci kolorowej pieczątki.
Maluszki uczą się pilnie języka angielskiego Maluszki uczą się pilnie języka angielskiego Maluszki uczą się pilnie języka angielskiego Maluszki uczą się pilnie języka angielskiego Maluszki uczą się pilnie języka angielskiego
Maluszki uczą się pilnie języka angielskiego Maluszki uczą się pilnie języka angielskiego

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.