W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1398 z 1460 (14 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Leć latawcu!

21.09.2022

Początkiem września, w ramach realizacji tematyki tygodniowej ,,Spotkanie z latawcem” dzieci z grupy ‘Jagódek’ wspólnie z nauczycielką, wykonały ogromny latawiec. Już następnego dnia podjęły próbę puszczania latawca w przedszkolnym ogródku. Zabawy, radości i entuzjazmu było dużo tylko wiatru niewiele. Ale nic straconego – jesień nadchodzi, a z nią i wiatr zawieje.

Leć latawcu! Leć latawcu! Leć latawcu! Leć latawcu! Leć latawcu!
Leć latawcu! Leć latawcu! Leć latawcu! Leć latawcu! Leć latawcu!
Leć latawcu! Leć latawcu! Leć latawcu! Leć latawcu!

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.