W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1391 z 1460 (13 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Dzień kropki w grupie 'Jagódek'

18.09.2022

Dzień Kropki w przedszkolu do doskonała okazja do pobudzenia artystów do aktywności. Kropka to również doskonała inspiracja plastyczna! W grupie Jagódek ten dzień obchodzono uroczyście. Zajęcia rozpoczęliśmy zagadką, na którą wszyscy znali odpowiedź. Następnie dzieci wyszukiwały w sali przedmiotów, które przypominały kropkę, a potem kropek ukrytych przez nauczyciela. Kolejną zabawą była zabawa w kodowanie. Na zakończenie zadaniem dzieci było utworzyć z dużej czarnej kropki własny obrazek. Było dużo pomysłów! Wszystkie prace dzieci zawisły w holu przedszkola.

Dzień kropki w grupie 'Jagódek' Dzień kropki w grupie 'Jagódek' Dzień kropki w grupie 'Jagódek' Dzień kropki w grupie 'Jagódek' Dzień kropki w grupie 'Jagódek'
Dzień kropki w grupie 'Jagódek' Dzień kropki w grupie 'Jagódek' Dzień kropki w grupie 'Jagódek' Dzień kropki w grupie 'Jagódek' Dzień kropki w grupie 'Jagódek'
Dzień kropki w grupie 'Jagódek' Dzień kropki w grupie 'Jagódek' Dzień kropki w grupie 'Jagódek'

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.