W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1370 z 1381 (1 zdjęcie)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

'Jagódki' na Festiwalu Ziemi

31.05.2022

Festiwal Ziemi to wydarzenie organizowane przez Szkołę Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w Kraśniku. Impreza ta łączy Festiwal Piosenki Ekologicznej z konkursem na plakat o tematyce ekologicznej pod hasłem „GDY ZIEMIA WOŁA SOS…”. Dzieci z grupy ,,Jagódek” wzięły udział w XV już edycji Festiwalu Piosenki Ekologicznej. Tegoroczny przegląd piosenki odbył się w formule hybrydowej. ,,Jagódki”, jako reprezentanci zaprzyjaźnionego przedszkola Szkoły Podstawowej nr 6, zaprezentowały utwór pt. ,,Ekologia”. Nasze przedszkolaki otrzymały dyplom i festiwalową statuetkę, a przygotowujące je nauczycielki podziękowania. Do obejrzenia wszystkich prezentowanych prac plastycznych i piosenek zapraszamy na stronę Szkoły Podstawowej nr 6 w Kraśniku. Występ dzieci z grupy ,,Jagódek” można także obejrzeć na stronie: https://www.youtube.com/watch?v=uZB-DReDomg Serdecznie dziękujemy za zaproszenie organizatorom Festiwalu Ziemi.

'Jagódki' na Festiwalu Ziemi

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.