W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1368 z 1381 (10 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

JESTEŚMY SAMODZIELNI

30.05.2022

Jeśli dziecko ma faktycznie dobrze bawić się w przedszkolu i czegoś się nauczyć, pewnie się pobrudzi. Pewnie się pomyli, coś wyleje. Jeśli ma być samodzielne, musi to poćwiczyć… W środę i w czwartek 25-26 maja dzieci z oddziału VI samodzielnie nalewały zupę z wazy do swoich talerzy oraz doskonaliły umiejętność posługiwania nożem i widelcem. Operowanie sztućcami wydaje się proste, dla niektórych przedszkolaków okazało się prawdziwym wyzwaniem. Tego dnia obiad cieszył się bardzo dużym powodzeniem. Były dokładki, które znikały z talerza każdego dziecka. To dobry sposób, żeby zachęcić dzieci do jedzenia.

JESTEŚMY SAMODZIELNI JESTEŚMY SAMODZIELNI JESTEŚMY SAMODZIELNI JESTEŚMY SAMODZIELNI JESTEŚMY SAMODZIELNI
JESTEŚMY SAMODZIELNI JESTEŚMY SAMODZIELNI JESTEŚMY SAMODZIELNI JESTEŚMY SAMODZIELNI JESTEŚMY SAMODZIELNI

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.