W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1356 z 1597 (14 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

ĆWICZENIA W GRUPIE POZIOMEK

26.04.2022

26 kwietnia 2022 roku Poziomki po raz kolejny udały się do sali rehabilitacyjnej, aby spróbować swoich sił przy wykonywaniu różnych ćwiczeń. Dzieci miały trudne zadania do wykonania jak: wspinanie się po linie, wchodzenie po drabince, chodzenie po wąskiej ławeczce, turlanie się na materacu. Celami zajęć były głównie: rozwijanie motoryki dużej dzieci, ogólnej sprawności ruchowej organizmu, odczuwanie satysfakcji z wykonywanych przez siebie ćwiczeń, obniżanie napięcia mięśniowego, integrowanie dzieci podczas wspólnych zajęć.

ĆWICZENIA W GRUPIE POZIOMEK ĆWICZENIA W GRUPIE POZIOMEK ĆWICZENIA W GRUPIE POZIOMEK ĆWICZENIA W GRUPIE POZIOMEK ĆWICZENIA W GRUPIE POZIOMEK
ĆWICZENIA W GRUPIE POZIOMEK ĆWICZENIA W GRUPIE POZIOMEK ĆWICZENIA W GRUPIE POZIOMEK ĆWICZENIA W GRUPIE POZIOMEK ĆWICZENIA W GRUPIE POZIOMEK
ĆWICZENIA W GRUPIE POZIOMEK ĆWICZENIA W GRUPIE POZIOMEK ĆWICZENIA W GRUPIE POZIOMEK ĆWICZENIA W GRUPIE POZIOMEK

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.