W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1352 z 1381 (4 zdjęcia)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

W OCZEKIWANIU NA ŚWIĘTA WIELKANOCNE

18.04.2022

8 kwietnia 2022 roku Poziomki wykonały zajączki wielkanocne przy użyciu materiałów typu: plastikowe talerzyki, papier kolorowy, mazaki, włóczka. Uczestnicząc w zajęciach dzieci rozwijały swoją kreatywność, wyobraźnię, koordynację wzrokowo- ruchową, doskonaliły umiejętność prawidłowego posługiwania się nożyczkami. Poziomki bardzo chętnie wykonały powierzone im zadanie, po czym pozowały do pamiątkowego, grupowego zdjęcia pokazując efekty swojej pracy.

W OCZEKIWANIU NA ŚWIĘTA WIELKANOCNE W OCZEKIWANIU NA ŚWIĘTA WIELKANOCNE W OCZEKIWANIU NA ŚWIĘTA WIELKANOCNE W OCZEKIWANIU NA ŚWIĘTA WIELKANOCNE

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.