W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1345 z 1414 (7 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

ZAJĘCIA Z ELEMENTAMI KODOWANIA

25.03.2022

25 marca 2022 roku Poziomki uczestniczyły w zajęciach z elementami kodowania, prowadzonych co piątek przez panią Justynę Grzesiak. Celem zajęć było rozwijanie koordynacji wzrokowo- ruchowej, wyobraźni dziecka, umiejętność tworzenia obrazków przy użyciu kawałków owoców. Zadaniem dzieci było utworzenie owocowych obrazków z wykorzystaniem papierowych talerzyków, kawałków owoców i wykałaczek. Dzieci tworzyły uśmiechnięte buzie, ludziki, domki, zaś pod koniec zajęć delektowały się smakiem wybranych przez siebie owoców. Było smacznie, kolorowo i zdrowo!!!

ZAJĘCIA Z ELEMENTAMI KODOWANIA ZAJĘCIA Z ELEMENTAMI KODOWANIA ZAJĘCIA Z ELEMENTAMI KODOWANIA ZAJĘCIA Z ELEMENTAMI KODOWANIA ZAJĘCIA Z ELEMENTAMI KODOWANIA
ZAJĘCIA Z ELEMENTAMI KODOWANIA ZAJĘCIA Z ELEMENTAMI KODOWANIA

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.