W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1344 z 1597 (9 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

'Pory roku na wesoło - wiosna

31.03.2021

28 marca dzieci z grupy „ Malinki” uczestniczyły w zajęciach „Pory roku na wesoło- wiosna”. W czasie zajęć dzieci rozwijały zainteresowania światem przyrody. Wspólnie tańczyły wiosenny taniec ze wstążkami, rozwiązywały zagadki o wiośnie, układały obrazki z części w całość. Odbyło się również wspólne sadzenie kwiatka do doniczki oraz kolorowanie wiosny na dużym arkuszu papieru.

'Pory roku na wesoło - wiosna 'Pory roku na wesoło - wiosna 'Pory roku na wesoło - wiosna 'Pory roku na wesoło - wiosna 'Pory roku na wesoło - wiosna
'Pory roku na wesoło - wiosna 'Pory roku na wesoło - wiosna 'Pory roku na wesoło - wiosna 'Pory roku na wesoło - wiosna

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.