W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1339 z 1665 (9 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Pierwszy Dzień Wiosny!!!

23.03.2022

21 marca dzieci z naszej grupy powitały nową porę roku Wiosnę, zaś pożegnały Zimę. Tego dnia w sali przedszkolnej przedszkolaki śpiewały piosenki i tańczyły. Następnie udały się na spacer po okolicy przedszkola. Trzymając w rękach zielone wstążki dzieci machały na znak powitania wiosny. Bardzo się cieszymy, że Wiosnę powitaliśmy. Mamy nadzieję, że Zimę zobaczymy dopiero za rok.
21 marca to także Dzień Kolorowej Skarpetki. Kolorowe skarpetki to symbol solidaryzowania się z chorymi na Zespół Downa. Celem dnia jest podniesienie świadomości na temat życia i potrzeb osób z zespołem Downa. Również i nasze przedszkolaki dołączyły się do tej akcji.

Pierwszy Dzień Wiosny!!! Pierwszy Dzień Wiosny!!! Pierwszy Dzień Wiosny!!! Pierwszy Dzień Wiosny!!! Pierwszy Dzień Wiosny!!!
Pierwszy Dzień Wiosny!!! Pierwszy Dzień Wiosny!!! Pierwszy Dzień Wiosny!!! Pierwszy Dzień Wiosny!!!

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.