W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1324 z 1381 (12 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Dzień Kobiet w grupie Wisienek

9.03.2021

Dnia 08 marca grupa „Wisienek” obchodziła święto kobiet. Była to okazja do wspólnego świętowania i przeżywania chwil w wyjątkowy sposób. Jak wiadomo w polskiej kulturze Dzień Kobiet obchodzą wszystkie kobiety, a także te najmłodsze. Ten szczególny dzień był pełen pozytywnych wrażeń, okazją do wspólnej zabawy i obdarowywania się prezentami. Chłopcy dla swoich koleżanek przygotowali swoje najpiękniejsze rysunki na których widniały serca – symbol miłości. Dziewczynki otrzymały także od kolegów kwiatka – tulipana. Nie zabrakło również podarunków od Rodziców dla wszystkich dzieci. Uroczystość zakończyła się wspólnym tańcem. Wszystkie dzieci dobrze się bawiły. Przedszkolaki nauczyły się pozytywnych zachowań – wzajemnego szacunku i życzliwości.

Dzień Kobiet w grupie Wisienek Dzień Kobiet w grupie Wisienek Dzień Kobiet w grupie Wisienek Dzień Kobiet w grupie Wisienek Dzień Kobiet w grupie Wisienek
Dzień Kobiet w grupie Wisienek Dzień Kobiet w grupie Wisienek Dzień Kobiet w grupie Wisienek Dzień Kobiet w grupie Wisienek Dzień Kobiet w grupie Wisienek
Dzień Kobiet w grupie Wisienek Dzień Kobiet w grupie Wisienek

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.