W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1284 z 1381 (7 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

WIZYTA PANA POLICJANTA W GRUPIE KOLOROWE NUTKI

9.01.2022

W dniu 05.01.2022 naszą grupę odwiedził pan dzielnicowy z KPP w Kraśniku. Celem spotkania było przekazanie dzieciom najważniejszych informacji na temat bezpieczeństwa i prawidłowego zachowania się na ulicy. W nagrodę dzieci otrzymały od pana policjanta prześliczne maskotki. Dziękujemy.

WIZYTA PANA POLICJANTA W GRUPIE KOLOROWE NUTKI WIZYTA PANA POLICJANTA W GRUPIE KOLOROWE NUTKI WIZYTA PANA POLICJANTA W GRUPIE KOLOROWE NUTKI WIZYTA PANA POLICJANTA W GRUPIE KOLOROWE NUTKI WIZYTA PANA POLICJANTA W GRUPIE KOLOROWE NUTKI
WIZYTA PANA POLICJANTA W GRUPIE KOLOROWE NUTKI WIZYTA PANA POLICJANTA W GRUPIE KOLOROWE NUTKI

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.