W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1223 z 1261 (8 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

GIMNASTYKA W GRUPIE POZIOMEK

14.10.2021

14 października 2021 roku Poziomki uczestniczyły w ćwiczeniach gimnastycznych, dzięki którym doskonaliły motorykę dużą, ćwiczenia w parach, rozwijały umiejętność dzielenia się przestrzenią z innymi osobami. Dzieci wykonywały różne ćwiczenia, głównie z wykorzystaniem kolorowych krążków.

GIMNASTYKA W GRUPIE POZIOMEK GIMNASTYKA W GRUPIE POZIOMEK GIMNASTYKA W GRUPIE POZIOMEK GIMNASTYKA W GRUPIE POZIOMEK GIMNASTYKA W GRUPIE POZIOMEK
GIMNASTYKA W GRUPIE POZIOMEK GIMNASTYKA W GRUPIE POZIOMEK GIMNASTYKA W GRUPIE POZIOMEK

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.