W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1221 z 1261 (4 zdjęcia)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

ZAJĘCIA SPORTOWE W GRUPIE POZIOMEK

12.10.2021

12 października 2021 roku Poziomki uczestniczyły w zajęciach sportowych, prowadzonych przez panią Martę. Głównymi celami zajęć były: rozwijanie sprawności ruchowej dzieci, rozwijanie motoryki dużej, doskonalenie umiejętności pokonywania toru przeszkód, obniżanie napięcia mięśniowego organizmu. Dzieci rzucały kostką i wykonywały określone ćwiczenia przypisane do danej liczby kropek na kostce, pokonywały tor przeszkód, wzajemnie integrowały się podczas wspólnych ćwiczeń na grupie.

ZAJĘCIA SPORTOWE W GRUPIE POZIOMEK ZAJĘCIA SPORTOWE W GRUPIE POZIOMEK ZAJĘCIA SPORTOWE W GRUPIE POZIOMEK ZAJĘCIA SPORTOWE W GRUPIE POZIOMEK

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.