W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1214 z 1231 (9 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

POZIOMKI JAKO MALI CUKIERNICY

7.10.2021

7 października 2021 roku Poziomki uczestniczyły w kolejnych zajęciach kulinarnych, prowadzonych przez panią Justynę. W tym dniu dzieci wspólnie z paniami z grupy przygotowały ciasto marchewkowe. Każde dziecko miało jakieś zadanie do wykonania- typu ścieranie marchewki na tartce, ubijanie mikserem jajek z cukrem, dodawanie poszczególnych składników do ciasta. W przedszkolnej kuchni unosił się zapach pieczonego ciasta, a dzieci nie mogły doczekać się skosztowania zrobionego przez siebie wypieku.

POZIOMKI JAKO MALI CUKIERNICY POZIOMKI JAKO MALI CUKIERNICY POZIOMKI JAKO MALI CUKIERNICY POZIOMKI JAKO MALI CUKIERNICY POZIOMKI JAKO MALI CUKIERNICY
POZIOMKI JAKO MALI CUKIERNICY POZIOMKI JAKO MALI CUKIERNICY POZIOMKI JAKO MALI CUKIERNICY POZIOMKI JAKO MALI CUKIERNICY

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.