W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1212 z 1261 (2 zdjęcia)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

WIZYTA PANI BIBLIOTEKARKI W GRUPIE POZIOMEK

6.10.2021

5-go października 2021 roku gościem w grupie Poziomek była pani bibliotekarka z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kraśniku. Głównym celem spotkania było rozwijanie u dzieci zainteresowania książkami, rozwijanie wyobraźni, pamięci, myślenia. Dzieci wysłuchały przeczytanej przez gościa bajki „Kicia Kocia w przedszkolu” Anity Głowińskiej, po czym odpowiadały na pytania związane z treścią utworu. Pani bibliotekarka zachęcała dzieci do korzystania z księgozbioru Miejskiej Biblioteki Publicznej, przeznaczonego dla najmłodszych czytelników, do odwiedzania biblioteki przez dzieci z ich rodzicami.

WIZYTA PANI BIBLIOTEKARKI W GRUPIE POZIOMEK WIZYTA PANI BIBLIOTEKARKI W GRUPIE POZIOMEK

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.