W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1211 z 1261 (4 zdjęcia)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

WIZYTA PANI BIBLIOTEKARKI W GRUPIE WISIENEK

6.10.2021

6 października naszą grupę odwiedziła pani bibliotekarka z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kraśniku. Pani opowiedziała o swoim zawodzie i o miejscu jakim jest biblioteka. Przeczytała również dzieciom dwie książeczki: Kicia Kocia i Pierwsze czytanki. Wszystkie przedszkolaki z ogromnym zaciekawieniem słuchały czytanych książek i chętnie dopytywały o szczegóły. Celem spotkania było rozbudzenie zainteresowania literaturą dziecięcą, pobudzenie wyobraźni dzieci i zachęcenie do czytania. Dziękujemy pani bibliotekarce za poświęcony czas i zapraszamy ponownie.

WIZYTA PANI BIBLIOTEKARKI W GRUPIE WISIENEK WIZYTA PANI BIBLIOTEKARKI W GRUPIE WISIENEK WIZYTA PANI BIBLIOTEKARKI W GRUPIE WISIENEK WIZYTA PANI BIBLIOTEKARKI W GRUPIE WISIENEK

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.