W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1210 z 1261 (5 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

WISIENKI BIORĄ UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM DNIU GŁOŚNEGO CZYTANIA

5.10.2021

5 października w naszej grupie obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. To dzień, który stwarza kolejną okazję do wprowadzenia przedszkolaków w magiczny świat bajek, opowiadań i wierszy. Celem akcji jest promowanie głośnego czytania dzieciom, nabywanie przyjemności z czytania i słuchania, a także poczucia przynależności do społeczności czytelniczej. Dzieci w skupieniu i zaciekawieniu wysłuchały bajkowych opowieści o zwierzętach oraz z wielką ochotą oglądały kolorowe ilustracje znajdujące się w książeczkach przedszkolnych. Dodatkowym zadaniem w tym dniu było wyszukiwanie w tekstach poznanych już liter A i O. Dzieci były bardzo skupione i dumne z tego, że same potrafią już rozpoznawać pierwsze litery.

WISIENKI BIORĄ UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM DNIU GŁOŚNEGO CZYTANIA WISIENKI BIORĄ UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM DNIU GŁOŚNEGO CZYTANIA WISIENKI BIORĄ UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM DNIU GŁOŚNEGO CZYTANIA WISIENKI BIORĄ UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM DNIU GŁOŚNEGO CZYTANIA WISIENKI BIORĄ UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM DNIU GŁOŚNEGO CZYTANIA

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.