W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1209 z 1261 (7 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

DZIEŃ CHŁOPAKA W GRUPIE WIESIENEK

5.10.2021

Dnia 4 października w grupie Wisienek obchodziliśmy zaległy Dzień Chłopaka. Tego dnia chłopcy dowiedzieli się, jak ważni są w naszej grupie. Bez nich nie byłoby wspaniałej, codziennej zabawy i pomysłów na ciekawe spędzanie wolnego czasu. Dziewczynki zaśpiewały im głośne sto lat i wręczyły kolegom upominki. Oni też chcieli aby na twarzach koleżanek pojawił się uśmiech, dlatego także odwzajemnili się prezentami. Każde dziecko było tego dnia zadowolone. Dziękujemy Rodzicom za pamięć i pomoc w organizacji tego uroczystego dnia.

DZIEŃ CHŁOPAKA W GRUPIE WIESIENEK DZIEŃ CHŁOPAKA W GRUPIE WIESIENEK DZIEŃ CHŁOPAKA W GRUPIE WIESIENEK DZIEŃ CHŁOPAKA W GRUPIE WIESIENEK DZIEŃ CHŁOPAKA W GRUPIE WIESIENEK
DZIEŃ CHŁOPAKA W GRUPIE WIESIENEK DZIEŃ CHŁOPAKA W GRUPIE WIESIENEK

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.