W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1208 z 1261 (3 zdjęcia)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

'Światowy Dzień Zwierząt' w gr. Malinki

5.10.2021

Czwartego października obchodzony jest 'Światowy Dzień Zwierząt'. Dzień ten miał na celu uświadomienie dzieciom, że zwierzęta, które z nami mieszkają i które są obok nas, również mają swoje prawa. W naszej grupie dzieci uczciły to święto poprzez słuchanie wierszy, rozwiązywanie zagadek, śpiewanie piosenek o tematyce związanej ze zwierzętami oraz przebrały się w stroje różnych zwierząt.

'Światowy Dzień Zwierząt' w gr. Malinki 'Światowy Dzień Zwierząt' w gr. Malinki 'Światowy Dzień Zwierząt' w gr. Malinki

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.