W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1207 z 1261 (6 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

KODOWANIE Z SUPER DOC W GRUPIE POZIOMEK

4.10.2021

Zabawy w kodowanie kształcą wyobraźnię i kreatywność przedszkolaków, w łagodny i przyjazny sposób wprowadzają dzieci w świat, który uczy logicznego myślenia, obserwacji i dedukcji. W poniedziałek 04.10.2021 roku „Poziomki” poznały zasady kodowania z robotem Super Doc. Przedszkolaki programowały robota przy użyciu kart sugerujących proste, logiczne rozwiązania. Każde dziecko miało okazję zaprogramować Super Doca i sprawdzić czy dobrze wykonał ich kodowanie. ,,Poziomki” były zaangażowane w tego typu zabawy, a robot w prosty i intuicyjny sposób wprowadzał je w podstawy programowania.

KODOWANIE Z SUPER DOC W GRUPIE POZIOMEK KODOWANIE Z SUPER DOC W GRUPIE POZIOMEK KODOWANIE Z SUPER DOC W GRUPIE POZIOMEK KODOWANIE Z SUPER DOC W GRUPIE POZIOMEK KODOWANIE Z SUPER DOC W GRUPIE POZIOMEK
KODOWANIE Z SUPER DOC W GRUPIE POZIOMEK

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.