W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1195 z 1299 (6 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

DZIEŃ CHŁOPAKA W GRUPIE POZIOMEK

30.09.2021

30 września chłopcy z grupy „Poziomki” obchodzili na grupie swoje święto- Dzień Chłopaka. Z tej okazji dziewczynki zaśpiewały im „sto lat”, po czym wręczyły drobne upominki- każdy chłopiec dostał kubek do picia i słodycze. W tym dniu było dużo pozytywnych wrażeń i emocji.

DZIEŃ CHŁOPAKA W GRUPIE POZIOMEK DZIEŃ CHŁOPAKA W GRUPIE POZIOMEK DZIEŃ CHŁOPAKA W GRUPIE POZIOMEK DZIEŃ CHŁOPAKA W GRUPIE POZIOMEK DZIEŃ CHŁOPAKA W GRUPIE POZIOMEK
DZIEŃ CHŁOPAKA W GRUPIE POZIOMEK

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.