W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1178 z 1381 (7 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

ZAJĘCIA KULINARNE W GRUPIE POZIOMEK

9.09.2021

9 września 2021 roku Poziomki wcieliły się w role małych kucharzy podczas zajęć kulinarnych prowadzonych na grupie przez panią Justynę. Dzieci, ubrane w fartuszki, z dużym zaangażowaniem przygotowywały sałatkę owocową- kroiły banany, jabłka, śliwki, gruszki, kiwi, mandarynki. Jednak najwięcej emocji wywołało u nich zjadanie przygotowanego przez nich powyższego deseru, który z dodatkiem miodu smakował wyśmienicie. Dzieci poprzez udział w zajęciach wzajemnie zintegrowały się, rozwijały koordynację wzrokowo-słuchową, doskonaliły swój zmysł wzroku, smaku, dotyku, węchu.

ZAJĘCIA KULINARNE W GRUPIE POZIOMEK ZAJĘCIA KULINARNE W GRUPIE POZIOMEK ZAJĘCIA KULINARNE W GRUPIE POZIOMEK ZAJĘCIA KULINARNE W GRUPIE POZIOMEK ZAJĘCIA KULINARNE W GRUPIE POZIOMEK
ZAJĘCIA KULINARNE W GRUPIE POZIOMEK ZAJĘCIA KULINARNE W GRUPIE POZIOMEK

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.