W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1177 z 1299 (2 zdjęcia)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

ZAJĘCIA Z ELEMENTAMI BAJKOTERAPII W GRUPIE POZIOMEK

7.09.2021

7 września 2021 roku Poziomki uczestniczyły w zajęciach z elementami bajkoterapii. Dzieci zapoznały się z legendami lubelskimi „Na początku był lin”, „Jak z powodu naleśników wybuchł wielki pożar”, po czym wzięły udział w krótkiej pogadance na temat przedstawionych przez nauczycielkę opowiadań. Na koniec zajęć Poziomki kolorowały ilustracje związane z legendami lubelskimi.

ZAJĘCIA Z ELEMENTAMI BAJKOTERAPII W GRUPIE POZIOMEK ZAJĘCIA Z ELEMENTAMI BAJKOTERAPII W GRUPIE POZIOMEK

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.