W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1175 z 1299 (6 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

WRZEŚNIOWE ZABAWY POZIOMEK

3.09.2021

Wakacje skończyły się, nadszedł czas na wspólną zabawę i zajęcia w przedszkolu. Poziomki bardzo chętnie ponownie wróciły do przedszkola, szybko oswoiły się z nową salą. W pierwszych dniach września dzieci dużo bawiły się w kącikach zainteresowań, wzajemnie integrowały się podczas wspólnych zabaw i pierwszych zajęć.

WRZEŚNIOWE ZABAWY POZIOMEK WRZEŚNIOWE ZABAWY POZIOMEK WRZEŚNIOWE ZABAWY POZIOMEK WRZEŚNIOWE ZABAWY POZIOMEK WRZEŚNIOWE ZABAWY POZIOMEK
WRZEŚNIOWE ZABAWY POZIOMEK

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.