W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1159 z 1167 (4 zdjęcia)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. Świat wokół nas - z ekologią na Ty

14.06.2021

W kwietniu reprezentant naszego przedszkola Jakub Mazur z grupy Wisienki brał udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. Świat wokół nas - z ekologią na Ty, którego organizatorem było Miejskie Przedszkole nr 2 w Puławach. Celem konkursu było: rozbudzenie zainteresowań światem przyrody, propagowanie wiedzy o ochronie środowiska naturalnego, rozwijanie kreatywności, dziecięcej wyobraźni i wrażliwości estetycznej, czerpanie radości z procesu tworzenia, prezentacja dziecięcej twórczości plastycznej i wzmocnienie wiary we własne siły. Dnia 18.05.2021r nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. W kategorii dzieci starszych (5-6 letnich) Kubuś zajął I miejsce. W ocenie prac jury wzięło pod uwagę: zgodność z tematyką konkursu, walory estetyczne, samodzielność, oryginalność i pomysłowość. Kuba w swojej pracy uwzględnił wszystkie wymienione warunki, za co otrzymał dyplom i nagrodę główną. Gratulujemy!!! Dziękujemy również rodzicom za pomoc i wsparcie.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. Świat wokół nas - z ekologią na Ty Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. Świat wokół nas - z ekologią na Ty Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. Świat wokół nas - z ekologią na Ty Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. Świat wokół nas - z ekologią na Ty

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.