W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1151 z 1159 (12 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA MAMY I TATY

26.05.2021

26 maja 2021 roku Poziomki zaprezentowały swój bogaty program artystyczny dla swoich rodziców - w tym dniu wcieliły się w role postaci z bajek (wilk, Czerwony Kapturek, Calineczka, elf, krasnoludki, królewna Śnieżka, jagódki, Jaś i Małgosia).

Dzieci głośno i wyraźnie mówiły swoje role, śpiewały piosenki dla ukochanych rodziców, zatańczyły sambę przy użyciu pomarańczowych pomponów. Natomiast na zakończenie uroczystości zatańczyły w dwóch kołach (osobno chłopcy i osobno dziewczynki) taniec do piosenki „Cudownych rodziców mam”, po czym zaśpiewały głośne sto lat dla swoich rodziców. W tym dniu było dużo pozytywnych wrażeń i emocji, dużo uśmiechu na twarzach dzieci.

UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA MAMY I TATY UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA MAMY I TATY UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA MAMY I TATY UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA MAMY I TATY UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA MAMY I TATY
UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA MAMY I TATY UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA MAMY I TATY UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA MAMY I TATY UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA MAMY I TATY UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA MAMY I TATY
UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA MAMY I TATY UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA MAMY I TATY

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.