W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1147 z 1167 (2 zdjęcia)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Szymek jeszcze nie czyta, ale już wypożycza

15.05.2021

Dnia 12.05.2021 r. w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kraśniku odbyło się uroczyste zakończenie Międzyprzedszkolnego Konkursu 'Jeszcze nie czytam, ale wypożyczam'. Jego głównym celem była promocja czytelnictwa wśród dzieci i popularyzacja literatury dziecięcej. W konkursie wzięło udział 33 przedszkolaków. Wśród nich znalazł się reprezentant grupy Wisienki - Szymon Winiarczyk. Biorąc udział w tym konkursie chłopiec rozbudzał swoje zainteresowania literackie, kształtował nawyk czytania wspólnie z rodzicem, poszerzał wiedzę o świecie, wzbogacał słownictwo i rozwijał pamięć. Gratulujemy Szymonowi i dziękujemy Rodzicom za poświęcony czas.

Szymek jeszcze nie czyta, ale już wypożycza Szymek jeszcze nie czyta, ale już wypożycza

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.