BIP

W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1055 z 1056 (7 zdjęć)
Więcej galerii | | | Pierwsza

Udostępnij

Opowieść o Bożym Narodzeniu w grupie Cytrynek

22.12.2020

Z okazji zbliżających się Świąt w grupie Cytrynek zorganizowany został teatrzyk przedstawiający opowieść o Bożym Narodzeniu. Wspólny śpiew kolęd i pastorałek wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój i przypomniał o tym, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko.

Opowieść o Bożym Narodzeniu w grupie Cytrynek Opowieść o Bożym Narodzeniu w grupie Cytrynek Opowieść o Bożym Narodzeniu w grupie Cytrynek Opowieść o Bożym Narodzeniu w grupie Cytrynek Opowieść o Bożym Narodzeniu w grupie Cytrynek
Opowieść o Bożym Narodzeniu w grupie Cytrynek Opowieść o Bożym Narodzeniu w grupie Cytrynek

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.