BIP

W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1054 z 1056 (5 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Dzielenie się opłatkiem w grupie Poziomek

22.12.2020

22-go grudnia Poziomki uczestniczyły w wyjątkowym dla nich wydarzeniu na grupie: wspólnie kolędowały, dzieliły się opłatkiem (w tym z paniami pracującymi w grupie piątej), składały sobie najserdeczniejsze życzenia. W tym wyjątkowym dla Poziomek dniu było dużo wrażeń, pozytywnych emocji i uśmiechu na każdej twarzy.

Dzielenie się opłatkiem w grupie Poziomek Dzielenie się opłatkiem w grupie Poziomek Dzielenie się opłatkiem w grupie Poziomek Dzielenie się opłatkiem w grupie Poziomek Dzielenie się opłatkiem w grupie Poziomek

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.