BIP

W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1051 z 1056 (13 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

PIECZENIE PIERNICZKÓW

15.12.2020

15 grudnia Poziomki wcieliły się w role małych cukierników- uczestniczyły w zajęciach przygotowywania pierniczków na święta. Poziomki, ubrane w fartuszki, mieszały składniki, gniotły i wałkowały ciasto. Jednak najwięcej wrażeń sprawiło dzieciom wykrawanie tych przepysznych ciasteczek różnymi foremkami- bałwanki, gwiazdki, choinki, serduszka, domki, aniołki. Pierniczki zostały upieczone w przedszkolnej kuchni, dzięki czemu po całym przedszkolu unosił się wspaniały zapach pieczenia ciastek. Ten dzień był wyjątkowy dla Poziomek, tym bardziej, że każde dziecko zabrało do domu po kilka pierniczków.

PIECZENIE PIERNICZKÓW PIECZENIE PIERNICZKÓW PIECZENIE PIERNICZKÓW PIECZENIE PIERNICZKÓW PIECZENIE PIERNICZKÓW
PIECZENIE PIERNICZKÓW PIECZENIE PIERNICZKÓW PIECZENIE PIERNICZKÓW PIECZENIE PIERNICZKÓW PIECZENIE PIERNICZKÓW
PIECZENIE PIERNICZKÓW PIECZENIE PIERNICZKÓW PIECZENIE PIERNICZKÓW

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.