W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1041 z 1091 (7 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Św. Mikołaj nie zapomniał o naszych przedszkolakach

07.12.2020

Mimo, tak trudnego roku jaki przeżywamy przez pandemię, Św. Mikołaj nie zapomniał o naszych przedszkolakach. I w dniu 7 grudnia odwiedził nas ze swoją świtą, przekazując na ręce Dyrektora ogromny wór prezentów.

Św. Mikołaj nie zapomniał o naszych przedszkolakach Św. Mikołaj nie zapomniał o naszych przedszkolakach Św. Mikołaj nie zapomniał o naszych przedszkolakach Św. Mikołaj nie zapomniał o naszych przedszkolakach Św. Mikołaj nie zapomniał o naszych przedszkolakach
Św. Mikołaj nie zapomniał o naszych przedszkolakach Św. Mikołaj nie zapomniał o naszych przedszkolakach

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.