BIP

W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1022 z 1031 (3 zdjęcia)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

05.11.2020

5 listopada obchodzony jest jako Dzień Postaci z bajek stanowiący wspaniałą okazję do zabawy i poruszenia dziecięcej kreatywności i fantazji. Poziomki chętnie uczestniczyły w zabawach ruchowych w kole do piosenki „Kocur bury”, odgadywały zagadki dotyczące różnych bajek, z dużym zainteresowaniem uczestniczyły w miniquizie dotyczącym znajomości bajek przy użyciu między innymi dużych kolorowych planszy ukazujących poszczególnych bohaterów. Jednak najwięcej wrażeń sprawiło Poziomkom losowanie rekwizytów związanych z danymi bajkami i odgadywanie, z jakiej bajki pochodzą. Na koniec zajęć dzieci rozwijały swoją sprawność manualną podczas kolorowania obrazków przedstawiających Kubusia Puchatka.

DZIEŃ POSTACI Z BAJEK DZIEŃ POSTACI Z BAJEK DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.