W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 28 z 1381 (5 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Powiatowy Przegląd Twórczości Wokalnej Dzieci i Młodzieży Motylek

17.05.2012

W czwartek 17 maja dzieci z naszego przedszkola występowały w Powiatowym Przeglądzie Twórczości Wokalnej Dzieci i Młodzieży Motylek. Jesteśmy bardzo dumni bo nasi koledzy i koleżanki zajęły pierwsze miejsce wykonując piosenkę „Leśne duszki”.

Powiatowy Przegląd Twórczości Wokalnej Dzieci i Młodzieży Motylek Powiatowy Przegląd Twórczości Wokalnej Dzieci i Młodzieży Motylek Powiatowy Przegląd Twórczości Wokalnej Dzieci i Młodzieży Motylek Powiatowy Przegląd Twórczości Wokalnej Dzieci i Młodzieży Motylek Powiatowy Przegląd Twórczości Wokalnej Dzieci i Młodzieży Motylek

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.