W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 24 z 1381 (7 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Koncert w Szkole Muzycznej w Kraśniku

19.04.2012

19 kwietnia wysłuchaliśmy koncertu na który zaprosiła nas do Szkoła Muzyczna w Kraśniku. Bardzo nam się podobało, a szczególnie kiedy na scenie grała Julka nasza koleżanka. W szkole prowadzone są zajęcia indywidualne na skrzypcach, altówce, wiolonczeli, kontrabasie, gitarze, fortepianie, akordeonie, perkusji, flecie, oboju, klarnecie, saksofonie, trąbce.

Koncert w Szkole Muzycznej w Kraśniku Koncert w Szkole Muzycznej w Kraśniku Koncert w Szkole Muzycznej w Kraśniku Koncert w Szkole Muzycznej w Kraśniku Koncert w Szkole Muzycznej w Kraśniku
Koncert w Szkole Muzycznej w Kraśniku Koncert w Szkole Muzycznej w Kraśniku

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.