W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 14 z 1768 (9 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

My się zimy nie boimy!

27.01.2012

My się zimy nie boimy! Gdy tylko na dworze pojawił się śnieg, dzieci młodsze i starsze wraz z paniami wybrały się na śnieżna zabawę. Był mini kulig, bitwa na śnieżki, chodzenie po śladach i próba ulepienia bałwana. Dzieci zadowolone z rumieńcami na twarzy wróciły do przedszkola na ciepły obiad. Polecamy takie zabawy podczas zbliżających się ferii zimowych.

My się zimy nie boimy! My się zimy nie boimy! My się zimy nie boimy! My się zimy nie boimy! My się zimy nie boimy!
My się zimy nie boimy! My się zimy nie boimy! My się zimy nie boimy! My się zimy nie boimy!

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.