W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 4 z 1381 (3 zdjęcia)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

„Jak borsuk Bazyli wybiera się do miasta”

08.11.2011

8 listopada br. odbyło się przedstawienie teatralne pt. „Jak borsuk Bazyli wybiera się do miasta” w wykonaniu aktorów teatru dziecięcego w Toruniu. Dzieci poznały przygody borsuka, który wybrał się do miasta oraz jego kłopoty płynące z pobytu w mieście.

Przedszkolacy poprzez wspólną zabawę z aktorami i udział w przedstawieniu poznały podstawowe zasady bezpieczeństwa, zagrożenia płynące z poruszania się w dużym mieście, w którym pełno jest samochodów, tramwajów i innych środków lokomocji. Aktorzy wdrażali również dzieciom znajomość numerów alarmowych w razie niebezpiecznych sytuacji, zarówno w mieści, jak i w domu. Przedszkolacy aktywnie i wesoło spędzili czas w trakcie spektaklu, rozwiązując zagadki, odpowiadając na pytania dotyczące bezpieczeństwa, śpiewając piosenki, a także uczestnicząc w akcji przedstawienia.

„Jak borsuk Bazyli wybiera się do miasta” „Jak borsuk Bazyli wybiera się do miasta” „Jak borsuk Bazyli wybiera się do miasta”

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.