W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 3 z 1381 (2 zdjęcia)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Pasowanie na zerówkowicza

27.10.2011

27 października w naszym przedszkolu odbyło się pasowanie na zerówkowicza. Dzieci pięcio i sześcioletnie odświętnie ubrane zaprezentowały przedstawienie dla reszty dzieci z naszego przedszkola. Po części artystycznej nadszedł czas na test na, zerówkowicza, który zdały wszystkie dzieci. Najtrudniejszym zadaniem było wypicie soku z cytryny, który był kwaśny, aby dodać dzieciom otuchy pani dyrektor wypiła sok razem z nimi. Następnie odbyło się pasowanie i rozdanie dyplomów oraz cukierków.

Pasowanie na zerówkowicza Pasowanie na zerówkowicza

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.