W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Strona 250 z 253, galerii 1768
Ostatnia | | | Pierwsza

Zobacz galerię

PRZEDŚWIĄTECZNE WYPIEKI W GRUPIE POZIOMEK

30.03.2024 | 22 zdjęcia

27 marca 2024 roku Poziomki wcieliły się w role małych cukierników - z pomocą pań w grupie przygotowały przepyszne babeczki cytrynowe. Z dużym zaangażowaniem dzieci, ubrane w odpowiednie fartuszki, wykonywały poszczególne zadania jak: przesiewały mąkę do miski, wyciskały sok z cytryny, próbowały oddzielać żółtka od jajek, mieszały ciasto przy użyciu ręcznego miksera

Zobacz galerię

Zobacz galerię

‘TROPICIELE’ NA PRZEDSTAWIENIU TEATRALNYM PT. ‘PIOTRUŚ PAN’

26.03.2024 | 6 zdjęć

Dnia 21 marca ,,TROPICIELE” wraz kolegami z innych grup z naszego przedszkola udały się do CKiP w Kraśniku na przedstawienie teatralne pt. ‘Piotruś Pan’. Wspaniała gra aktorów wprowadziła małych widzów w niesamowity baśniowy świat. Głównym bohaterem spektaklu był tytułowy Piotruś Pan, chłopiec, który spędzał swoje dzieciństwo na wyspie Nibylandii. Wszystkie dzieci z zapartym tchem śledziły jego przygody i zmagania

Zobacz galerię

Zobacz galerię

‘TROPICIELE’ WITAJĄ WIOSNĘ

26.03.2024 | 10 zdjęć

‘Wiosna - ach to Ty’ - po długiej zimie, chcemy ciepła, kwiatów, zielonych drzew i śpiewających kwiatów. 21 marca dzieci z grupy TROPICIELI świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Uroczystości jej powitania rozpoczęły się zabaw związanych z tematyką pór roku.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

DZIEŃ KOLOROWEJ SKARPETKI

26.03.2024 | 21 zdjęć

20 marca grupa ‘Tropicieli’ obchodziła Dzień Kolorowej Skarpetki, tym samym włączyła się w obchody Światowego Dnia Osób z zespołem Downa. Dzieci wraz z pracownikami włożyli w tym dniu skarpetki nie do pary jako wyraz solidarności z osobami z dodatkowym chromosomem.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

POZIOMKI POZNAJĄ ZWYCZAJE WIELKANOCNE

27.03.2024 | 7 zdjęć

26 marca 2024 roku Poziomki poznały tradycje związane ze Świętami Wielkanocnymi, bardzo chętnie obejrzały przedstawienie kukiełkowe 'Bajeczka wielkanocna' (opowiadanie Agnieszki Galicy).

Zobacz galerię

Zobacz galerię

ZAJĘCIA ŚWIĄTECZNE W GABINECIE TERAPEUTY

28.03.2024 | 14 zdjęć

W gabinecie SI w minionym tygodniu panowała już atmosfera zbliżających się świąt. Do pracy wykorzystane zostały przedmioty, związane ze świętami za pomocą których ćwiczyliśmy...

Zobacz galerię

Zobacz galerię

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W GRUPIE POZIOMEK

21.03.2024 | 17 zdjęć

21 marca 2024 roku Poziomki obchodziły w swojej grupie pierwszy dzień wiosny- w tym dniu w kolorach strojów dzieci dominowały kolory: żółty i zielony.

Zobacz galerię

Strona 250 z 253, galerii 1768
Ostatnia | | | Pierwsza

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.