W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Strona 168 z 171, galerii 1192
Ostatnia | | | Pierwsza

Zobacz galerię

Do przedszkola wracamy, kolejny rok przygód zaczynamy!

17.09.2021 | 7 zdjęć

Pierwsze dni pobytu w przedszkolu wywarły na dzieciach z grupy Wisienek duże wrażenie. Tak, tak każde z nich wiedziało, że po wakacjach wraca do zerówki.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

Grupa II 'Malinki'

16.09.2021 | 3 zdjęcia

Grupa II „ Malinki” to dzieci czteroletnie. Nasi wychowankowie są uśmiechnięci i ciekawi świata. Lubią zabawę, śpiew i taniec.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

Veoliada 2021 – Igrzyska Przedszkolaków

9.09.2021 | 20 zdjęć

Veoliada to wspólna przygoda i wiele sportowych wyzwań. Najważniejszym celem jest opanowanie podstawowych umiejętności ruchowych takich jak skoki, przeskoki, łapanie, rzucanie czy bieganie determinuje prawidłowy rozwój dzieci – zarówno fizyczny jak i psychiczny.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

Pierwsze dni w przedszkolu

6.09.2021 | 25 zdjęć

Kilka dni pobytu w przedszkolu już za nami! Dla maluszków to dopiero początek wielkiej przygody. Dla wielu dzieci i ich rodziców jest to niezwykłe przeżycie. Nowe otoczenie, zabawki, wspólne zabawy integracyjne i serdeczne rozmowy niewątpliwie mają wpływ na łagodną adaptację najmłodszych przedszkolaków .Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z pierwszych dni w przedszkolu.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

Tydzień IV- Veoliada

21.07.2021 | 13 zdjęć

W tym tygodniu dostaliśmy zadanie pokolorować i samodzielnie narysować dowolne ćwiczenie. Wszystkie przygotowane przez dzieci karty leżały na środku dywanu. Każde dziecko losowało jedną kartę i nie pokazując jej nikomu wybiera miejsce na dywanie. Na ustalony wcześniej znak nauczycielki, wszyscy uczestnicy zabawy pokazywali ruch przedstawiony na karcie i szukały osób, które wykonują takie samo ćwiczenie jak one. W ten sposób dobierają się w grupy z tym samym obrazkiem. Drużyna, która zbierze się pierwsza, może wykonać okrzyk zwycięstwa. Grę powtarzamy. #Veoliada

Zobacz galerię

Zobacz galerię

Tydzień III -Veoliady

21.07.2021 | 9 zdjęć

W tym tygodniu zadanie rytmiczne sprawiło ,że wszystkie dzieci wczuły się wrytm i powtarzały ruchy za liskiem Savusiem Poprzez rytmikę dzieci kształtują koordynacją ruchową, a w dodatku dobrze się bawią!

Zobacz galerię

Zobacz galerię

Tydzień II -Veoliada 2021

21.07.2021 | 7 zdjęć

W tym tygodniu mieliśmy za zadanie ćwiczyć z liskiem. Dzieci naśladowały liska i ćwiczyły razem z nim, powtarzając ruchy charakterystyczne dla sportów olimpijskich, które poznaliśmy w czasie Veoliady 2020 – karate, lekkoatletyki, pływania, taekwondo, pływania i baseball’u. #Veoliada

Zobacz galerię

Strona 168 z 171, galerii 1192
Ostatnia | | | Pierwsza

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.