W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Strona 1 z 195, galerii 1363
Ostatnia |

Zobacz galerię

Bal u Pani Jesieni

17.11.2011 | 3 zdjęcia

W naszym przedszkolu wszystkie dzieci wiedzą, że z jesienią różnie bywa. Często padają deszcze, wieje silny wiatr a na dworze robi się coraz zimniej. Jednak barwy jesieni są bardzo piękne i mogą nam podarować wiele przyjemności. Zwłaszcza gdy wykorzystamy je podczas jesiennego balu.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

„Jak borsuk Bazyli wybiera się do miasta”

08.11.2011 | 3 zdjęcia

Przedszkolacy aktywnie i wesoło spędzili czas w trakcie spektaklu, rozwiązując zagadki, odpowiadając na pytania dotyczące bezpieczeństwa, śpiewając piosenki, a także uczestnicząc w akcji przedstawienia.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

Pasowanie na zerówkowicza

27.10.2011 | 2 zdjęcia

27 października w naszym przedszkolu odbyło się pasowanie na zerówkowicza. Dzieci pięcio i sześcioletnie odświętnie ubrane zaprezentowały przedstawienie dla reszty dzieci z naszego przedszkola.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

Biblioteka

09.2011 | 2 zdjęcia

We wrześniu odbyło się kilka spotkań w Bibliotece Miejskiej. Mimo,że budynek biblioteki znajduje się dosyć daleko od naszego przedszkola jednak to nie zniechęciło to nas do odwiedzenia.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

Sprzątanie Świata

16.09.2011 | 3 zdjęcia

Dnia 16 września 2011 roku dzieci z oddziałów IV I V wzięły udział w akcji sprzątania świata. Dzieci sprzątały na terenie ogródka przedszkolnego.

Zobacz galerię

Strona 1 z 195, galerii 1363
Ostatnia |

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.