W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Strona 171 z 171, galerii 1192
| Pierwsza

Zobacz galerię

PANI JESIEŃ W GRUPIE POZIOMEK

23.09.2021 | 8 zdjęć

23 września 2021 roku Poziomki obchodziły na swojej grupie przybycie kolejnej pory roku-Pani Jesieni.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

Kolorowy świat warzyw i owoców

23.09.2021 | 24 zdjęcia

Tydzień pod nazwą Koniec lata w sadzie i w ogrodzie wprowadził dzieci z grupy Wisienki w tematykę dotyczącą prac porządkowych w sadzie i w ogrodzie, ale jednocześnie dostarczył wielu cennych informacji na temat wartości odżywczych owoców i warzyw.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

CYTRYNKI I ICH DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

22.09.2021 | 21 zdjęć

'Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień kończy się od najmłodszego aż po starszaka wszyscy świętują dzień przedszkolaka.'

Zobacz galerię

Zobacz galerię

Dzień Przedszkolaka w grupie 'Jagódek'

22.09.2021 | 20 zdjęć

Tak jak w piosence: 'Jestem sobie przedszkolaczek, Nie grymaszę i nie płaczę…', tak i nasze jagódkowe przedszkolaki są dzielne i odważne. Każdego dnia, ciągle ucząc się czegoś nowego pokonują nowe trudności i lęki. A wszystkiemu towarzyszy zabawa.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

Zajęcia kulinarne w grupie Wisienek

22.09.2021 | 13 zdjęć

Dnia 20 listopada w grupie Wisienek odbyły się zajęcia kulinarne, które prowadziła pani Justyna. Była to niesamowita podróż do świata smaków, zapachów i kolorów.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W GRUPIE WISIENKI

22.09.2021 | 17 zdjęć

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków. W tym dniu obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

WISIENKI KONSTRUUJĄ ZA POMOCĄ KLOCKÓW KORBO

22.09.2021 | 8 zdjęć

Szczególnie ważną kwestią podczas pobytu dzieci w naszej grupie jest umiejętne połączenie nauki i rozrywki, tak by zdobywanie wiedzy kojarzyło się im z przyjemnością.

Zobacz galerię

Strona 171 z 171, galerii 1192
| Pierwsza

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.