Wpis nr 406 (402 z 428) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Półmaraton im. 24 Pułku Ułanów

07.10.2022, 16:49:23

Podczas tegorocznej edycji ok. godz. 13, zostaną przeprowadzone zawody dla dzieci z atrakcyjnymi nagrodami. Słuchawki bezprzewodowe, głośniki, klocki Lego i wiele innych nagród zostanie rozlosowanych wśród uczestników zawodów. Każdy z uczestników otrzyma medal. Zapisy odbędą się w dniu zawodów 9 października (niedziela) nad Zalewem Kraśnickim.

Biegi odbędą się w następujących kategoriach wiekowych:

- 6 lat i poniżej (ok. 100 m) możliwość startu z rodzicem;

- 7-9 lat (ok. 200 m);