W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Aktualności

Wpis nr 405 (401 z 421) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Udostępnij

PRZEDSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "BAJECZNA LOKOMOTYWA"

16.05.2022, 18:38:43

W naszym Przedszkolu dnia 12 maja 2022r odbył się Przedszkolny Konkurs Recytatorski "Bajeczna Lokomotywa". Celem konkursu było popularyzowanie poezji dziecięcej, rozwijanie zdolności recytatorskich przedszkolaków, zachęcanie dzieci do występów z udziałem publiczności oraz prezentacja umiejętności recytatorskich. Tematyka konkursu była poświęcona dziecięcej literaturze. W konkursie brały udział przedszkolaki z oddziałów Jagódek i Wisienek.

Przed licznie zgromadzoną publicznością wiersze recytowali:

Stanisław Wojcieszkiewicz - "Okulary" Julian Tuwim

Wojciech Górski - "Gdyby tygrysy jadły irysy" Wanda Chotomska

Klara Stępień - "Żuk" Jan Brzechwa

Lena Dolan - "Urodziny" Dorota Gellner

Hanna Kumanowicz - "Jabłonka" Maria Konopnicka

Marcel Pielaszkiewicz - "Skarżypyta" Jan Brzechwa

Filip Osmoliński - "Zero" Jan Brzechwa

Ewa Romanowska - "Żuk" Jan Brzechwa

Lena Michalec- Machulska- "Skarżypyta" Jan Brzechwa

Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się niebywałymi zdolnościami recytatorskimi i dzielnie pokonały tremę. Po burzliwych obradach Jury zadecydowało przyznać nagrody równorzędne Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki w postaci książki.

Serdecznie gratulujemy naszym przedszkolakom uczestniczącym w konkursie umiejętności i odwagi.

Galeria

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.