W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Aktualności

Wpis nr 404 (392 z 393) Więcej wpisów | | | Pierwszy

Udostępnij

'Mały ekolog w akcji'

09.05.2022, 12:19:52

W okresie wiosennym wszystkie grupy przedszkolne wzięły aktywny udział w inicjatywie „Mały ekolog w akcji”. Dzieci siały i sadziły rośliny w doniczkach oraz w przedszkolnym ogródku. Wykonały plakaty i prace plastyczne z okazji Dnia Ziemi. Uczestniczyły w Przeglądzie Piosenki Ekologicznej, oraz przygotowały przedstawienie „Z ekologią za pan brat”.

20220509_01.jpg

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.