Wpis nr 398 (393 z 430) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

21 marca - Światowy Dzień Zespołu Downa

20.03.2022, 07:32:21

Kolorowe skarpetki to symbol solidaryzowania się z chorymi na Zespół Downa. 21 marca w pierwszy dzień wiosny obchodzimy Światowy Dzień Zespołu Downa, święto ustanowione w 2005 roku z inicjatywy Europejskiego Stowarzyszenia Zespołu Downa. Celem dnia jest podniesienie świadomości na temat życia i potrzeb osób z zespołem Downa. Prosimy aby przedszkolaki założyły w ten dzień skarpetki niepasujące skarpetki.

20220321_dd.jpg