Wpis nr 397 (392 z 430) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO 'WIOSNA W KRAINIE BAJEK'

14.03.2022, 08:44:03

Zapraszam chętne dzieci z małą pomocą rodziców do udziału w wiosennym konkursie plastycznym „Wiosna w krainie bajek”. Konkurs jest organizowany w ramach programu własnego „Magiczna moc bajek i baśni”.

20220314_konk_plast.jpg

1. Koordynator konkursu: mgr Justyna Trzcińska.

2. Cele konkursu: odkrywanie i rozwijanie uzdolnień artystycznych dzieci, wzmacnianie ich wiary we własne możliwości, rozwijanie kreatywności, inwencji twórczej dzieci, budzenie u dzieci zainteresowania bajkami, otaczającą przyrodą.

3. W konkursie biorą udział dzieci z grupy czwartej (grupa „Cytrynki”) i szóstej (grupa „Poziomki”) wraz z małą pomocą rodziców.

4. Czas trwania konkursu: 7 marzec 2022 rok- 31 marzec 2022 rok.

5. Rozstrzygnięcie konkursu, połączone z wręczeniem dyplomów i nagród nastąpi dnia 08 kwietnia 2022 roku.

6. Każdy uczestnik może wykonać tylko jedną pracę indywidualnie.

7. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie wiosennego obrazka związanego z różnymi postaciami z bajek.

8. Dowolna technika pracy (bez materiałów sypkich) w formacie A4- tylko na jednej kartce.

9. Strona tytułowa powinna zawierać tytuł pracy, imię i pierwszą literę nazwiska dziecka, wiek dziecka.

10. Zasady oceniania: oceniane będą- pomysłowość, estetyka pracy, samodzielność wykonania pracy konkursowej.

11. Prace konkursowe oceniać będzie Jury powołane przez Organizatora konkursu.

12.Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora na potrzeby organizowanego konkursu (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych; zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. 2018 poz.1000).

13. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczenie nagrodzonej pracy na tablicy przedszkolnej należącej do grup „Cytrynek” i „Poziomek”.

14. Wszystkie prace konkursowe przechodzą na własność organizatora konkursu.

20220314_konk_plast2.jpg