Wpis nr 396 (391 z 430) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Wisienki wyróżnione w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym

12.02.2022, 09:32:09

17.01.2022 r. odbyło się ogłoszenie wyników Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego w ramach Programu Edukacyjnego "Szkolne Przygody Gangu Swojaków" organizowanego przez Jeronimo Martins Polska S.A. Dzieci z grupy Wisienki brały czynny udział w projekcie wykonując aranżację piosenki "Magiczna przyroda swojaków". Kreatywne i artystyczne wykonanie utworu spodobało się Jury. Dzieci otrzymały wyróżnienie, dyplomy i prześliczne maskotki. Gratulujemy!

20220212_001.jpg.jpg

20220212_002.jpg.jpg